Kit Harington, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Filminde!

Kit Harington, Ejderhanı Nasıl Eğitirsin Filminde

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminde seslendirme icra eden Kit Harington, animasyonun tanıtım filminde Game of Thrones’taki Jon Snow karakteri için seçmelerde yer edinen oyuncuyu canlandırdı. Video, “Kit Harington’ın seçme kayıtları” adıyla internette paylaşıldı.Eret karakterini seslendiren olan Game of Thrones yıldızı Kit Harington, animasyon serisinin devam filminin reklam kampanyası için meydana getirilen çekimlere katıldı. 

Reklamda, Kit Harington’ın Game of Thrones’ta canlandırdığı Jon Snow’a ve Khaleesi’nin ejderhalarıyla olan yakınlığına gönderme yapılmış oldu. Harington, rol seçmelerinde ejderhayla beraber kamera karşısında imtihan veren bir oyuncuyu canlandırdı. Güldürü şeklinde çekilen reklam filminde Harington, ejderhanın devamlı rol yapmasını zorlaştırması ve çekim ekibinin kendisinden daha çok ejderhaya itina göstermesi karşısında zor anlar yaşayan bir oyuncuyu canlandırdı.

SESLENDİRME KADROSU

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya’nın seslendirme kadrosunda Kit Harington’ın yanı sıra, Jay Baruchel (Hicks), Cate Blanchett (Valka), Gerard Butler (Stoick), Jonah Hill (Snotlout Jorgerson), Kristen Wiig (Ruffnot Thorston), Christopher Mintz-Plasse (Fishlegs), America Ferrera (Astrid) şeklinde ünlü isimler içeriyor. 

Ejderhanı Nasıl Eğitirsin: Gizli Dünya filminin, 25 Ocak’ta ülkemizde gösterime girmesi umut ediliyor.

Abone Ol Son Haberleri Kaçırma!

Benzer Yazılar

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Şartlar ve Koşulları ve Gizlilik Politikasını kabul ediyorum

Sosyal Medya'da TeknoBalta

Tekrar hoşgeldiniz!

Aşağıda hesabınıza giriş yapın

Yeni Üyelik!

Kaydolmak için aşağıdaki formları doldurun

* Web sitemize kaydolarak, Şartlar ve Koşulları ve Gizlilik ve Çerez Politikası 'nı kabul etmiş olursunuz.

Şifrenizi geri alın

Lütfen şifrenizi sıfırlamak için kullanıcı adınızı veya e-posta adresinizi girin.